برگزاری دوره کامل بورس برای اعضای کانون‌های فهما استان خوزستان
برگزاري دوره کامل بورس براي اعضاي کانون‌هاي فهما استان خوزستان
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید محراب اهواز:

برگزاری دوره کامل بورس برای اعضای کانون‌های فهما استان خوزستان

حجت الاسلام شکراني با اشاره به وجود محدوديت هاي اعمالي و لغو برنامه هاي حضوري در کانون گفت: فعاليت‌هاي کانون به صورت مجازي و در هفته يک روز حضوري برگزار مي‌شود
شناسه خبر : 17433 تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۰:۳۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) از خوزستان: حجت الاسلام مصطفی شکرانی با اشاره به موج دوم کرونا در استان و کشور و اعمال محدودیت های از سوی ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: :این موضوع مانع از اجرا و  برگزاری مراسم های مختلف برنامه ریزی در کانون و مسجد  شد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید محراب اهواز با توجه به لغو سخنرانی های برنامه ریزی شده در مسجد گفت: فعالیت‌های کانون به صورت مجازی و در هفته یک روز حضوری برگزار می‌شود و محوریت کلاس‌ها موضوعاتی همچون قرائت قرآن و اخلاق است.

  

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در این کانون عنوان کرد: با توجه به اهمیت موضوع اقتصادی و بازار بورس در این ایام با حضور یکی از اساتید این حوزه دوره کامل بورس در 10 جلسه برای اعضای این کانون برگزار شد که خوشبختانه از استقبال بسیار خوبی برخوردار بود.

 

حجت الاسلام شکرانی با بیان اینکه مهارت‌آموزی جوانان از مهم‌ترین برنامه‌های این کانون است اضافه کرد: در صدد برگزاری دوره‌های مقدماتی تعمیرات موبایل و تعمیرات آبگرمکن و ... هستیم و برای نفرات موفق در این دوره مقدماتی کلاس‌های تکمیلی برگزار می‌شود.

 

وی در پایان با بیان اینکه امروزه اشتغال یکی از مهم‌ترین نیازهای جوانان است گفت: ما بنا داریم پس از برگزاری دوره تکمیلی مهارت‌آموزی علاوه بر اشتغالزایی، بازاریابی را برای اعضا نیز انجام خواهیم داد.