برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در گرامیداشت دهه فجر
برگزاري فعاليت‌هاي فرهنگي در گراميداشت دهه فجر
در سطح کانون‌های فهما استان خوزستان صورت می‌پذیرد؛

برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در گرامیداشت دهه فجر

حجت‌الاسلام همت‌پور، با اشاره به فعاليت هاي کانون هاي مساجد استان خوزستان به مناسبت ايام الله دهه فجر گفت: فعاليت‌هاي متعدد فرهنگي هنري ويژه اين ايام به همت بچه هاي مسجد طراحي شده است که با رعايت پروتکل هاي بهداشتي برگزار مي شوند.
شناسه خبر : 22294 تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۱۸

حجت الاسلام «مرتضی همت پور» در گفت وگو با ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان خوزستان گفت: با توجه به اینکه بیشتر اعضای این کارگروه از نهادهای انقلابی هستند باید با تمام توان و صحنه حضور داشته باشند و نسبت به برگزاری باشکوه مراسم‌های دهه فجر اقدام کنند.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان با بیان اینکه ستاد کانون‌های مساجد استان دبیر این کارگروه است افزود: بنا شده با برنامه‌ریزی‌های مناسب فعالیت‌های بزرگی را در سطح استان متناسب با بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار کنیم.

 

وی از برگزاری مسابقات سرود دهه فجر با محوریت شهرستان دزفول خبر داد و تصریح کرد: در این مسابقات گروه‌های سرود مساجد با یکدیگر رقابت کرده و سپس نفرات اول تا سوم معرفی و تقدیر می‌شوند.

 

حجت‌الاسلام همت‌پور از تهیه و توزیع بیش از 2 هزار بسته‌های معیشتی شامل گوشت و سایر اقلام میان نیازمندان در ایام دهه فجر خبر داد و اضافه کرد: مسابقه روزنامه دیواری، جشنواره و مسابقه نماز و نهج‌البلاغه، مسابقات ورزشی با عنوان جشنواره مطلع الفجر به صورت گروهی و انفرادی، ایجاد پوستر و مونشن‌گرافی در فضای مجازی از دیگر اقدامات کانون‌های مساجد است.

 

وی انعکاس اخبار مساجد و دهه فجر از طریق خبرگزاری شبستان و پایگاه خبری فهما، هشتگ‌سازی و راهپیمایی مجازی در 22 بهمن، مسابقات کتابخوانی با موضوع دهه فجر و تبیین گام دوم انقلاب، مسابقات ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع دهه فجر و برجسته‌سازی شخصیت‌های اثرگذار انقلاب، ارسال روزشمار دهه فجر از طریق سامانه پیامکی کانون‌های مساجد استان را از دیگر برنامه‌های دهه فجر کانون‌های مساجد عنوان کرد.