برگزاری دوره آموزش خبرنگاری ویژه کانون‌های مساجد شهرستان شوش
برگزاري دوره آموزش خبرنگاري ويژه کانون‌هاي مساجد شهرستان شوش

برگزاری دوره آموزش خبرنگاری ویژه کانون‌های مساجد شهرستان شوش

ستاوي، با اشاره به فعاليت‌هاي کانون فرهنگي هنري سعادت در شهرستان شوش، خبر از برگزاري دوره آموزش خبرنگاري ويژه اعضاي کانون‌هاي مساجد اين شهرستان داد.
شناسه خبر : 22296 تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۳:۲۲

«کریم ستاوی» در گفت وگو با  ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، با اشاره به فعالیت‌های کانون فرهنگی هنری سعادت شهرستان شوش اظهار کرد: این کانون به عنوان رابط طرح ایران قوی 25 کانون شهرستان شوش را تحت پوشش دارد و اقداماتی جهت برگزاری برنامه‌های مختلف در کانون‌ها و ثبت آنها در سامانه بچه‌های مساجد انجام می‌دهد.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری سعادت شهرستان شوش با اشاره به اینکه این کانون سال 89 افتتاح شده و در حال حاضر بیش از 500 عضو دارد افزود: همچنین کتابخانه کانون را در سال 91 افتتاح کردیم و در حال حاضر یک‌هزار و 500 جلد کتاب و بیش از 300 عضو دارد.

 

وی به برنامه‌های این کانون در سالروز شهادت سردار سلیمانی و ایام فاطمیه اشاره کرد و ادامه داد: در این راستا اقداماتی همچون مسابقات فرهنگی از جمله دلنوشته، عکس و کتابخوانی، ختم صلوات، محفل انس با قرآن، شب شعر و ... برگزار کردیم.

 

ستاوی برگزاری دوره آموزش خبرنگاری ویژه کانون‌های مساجد، آموزش قرآن، کارگاه‌های بصیرتی، کلاس‌های آموزشی کمک درسی و ... را از دیگر برنامه‌های کانون فرهنگی هنری سعادت عنوان کرد.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های کانون سعادت در بحث کرونا و رزمایش کمک‌های مؤمنانه تصریح کرد: در این زمینه با شناسایی نیازمندان منطقه، در قالب پویش احسان و فعالیت‌های جهادی ماهانه کمک‌هایی را به صورت بسته‌های معیشتی به نیازمندان اهدا می‌کنیم.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری سعادت شهرستان شوش همچنین از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک خبر داد و یاد آور شد: در این راستا با همکاری خیرین و اعضای کانون تاکنون بالغ بر 40 هزار ماسک را تولید و به صورت رایگان میان مردم توزیع کردیم.